ج. شهریور ۱ام, ۱۳۹۸

بهترین منابع دروس تخصصی {تجربی}

بهترین منابع دروس تخصصی {تجربی}

چطوری بهdrmariowiifitDrMario

یا

d2702503-f0cf-4f79-99e7-1b8b6a91ec0f

برسم!

قبل از هر چیز! میدونم که وسواس دارید شدیدا برای انتخاب منبع! همین اول خیالتون رو راحت کنم منابع معرفی ذیل! توسط دانشجو های پزشکی،دندان،دارو انتخاب شده! و بهترین منابع موجود در بازار هست! برای انتخاب منبع زیست از مولف و دانشجوی پزشکی بهره بردم! برای فیزیک از کسی که بالای ۹۰ زده سوال کردم! برای ریاضی از کسی که درصد خیلی خوبی زده و رتبه خوبی آورده سوال کردم! برای شیمی از چند دانشجوی دانشگاه تهران سوال کردم! خلاصه بهتون بگم هر چیزی که در پایین میبینید! دقیقا مثل عمومی ها بهترین منابع موجود در بازار هستند که واقعا میتونن شمارو به سه تا رشته معروف خاص برسونن! برای همین وقت زیادی صرف گشتنشون شد!

زمین شناسی

۷Chiz-93

کتاب نیازی به تحلیل و توضیح بیشتر نداره! بیش از ۷۰ % داوطلبان تجربی در پاسخ این سوال که چه کتابی برای زمین شناسی بگیرم!میگویند خیلی سبز! میتونه شمارو به درصد معقولی در این درس برسونه!

 

ریاضیات

Riazi_Tajrobi_Jame-konkoor93

یا

tm (1)

 

با توجه به اصل ارتباط یکی از این دورا انتخاب بکنید

{اصل ارتباط: عبارتست از انتخاب و مطالعه یک فصل پر تسلط در یک کتاب خاص! و سنجش قدرت بیان مولف}

به زبان ساده! یعنی یه فصلی رو انتخاب بکنید! که توش استادید! بعد چند همون فصل رو از روی این دو کتاب بخونید! بعد هر کدوم که بهتر توضیح داده بود رو انتخاب بکنید!

زیست شناسی

خیلی سبز

Zist_Pish_2-Konkoor93 Zist_Pish1-konkoor93Zist_Az_1st-konkoor93

نشر الگو

files-books-zist-&-azmayesh-1[607de3db6fbcdd65692a502f99b210e1] files-books-zist-pish[607de3db6fbcdd65692a502f99b210e1]files-books-zist-o-azmayeshgah2+-jenetik-amoozesh-cover-1[607de3db6fbcdd65692a502f99b210e1]

گاج

zistjameemicro92

فاگوریست

ketab-3 (1) ketab4ketab-3

پی نوشت مهم: میدونم پیچیده ترین درس از لحاظ منبع زیست شد! و این بر خلاف رویه ساده بودن وب ماست! لذا تحلیل این منابع رو از زبان آقای دکتر جوادی بشنوید!

 

الف) منابع آموزشی :  

هر داوطلب رشته ی تجربی بایستی حتما یک منبع آموزشی قوی داشته باشد زیرا با توجه به روند سوالات زیست شناسی به خصوص در کنکور سراسری ۹۳ درک درستی از درس برگ برنده ای برای دانش آموز خواهد بود . این منبع آموزشی در ابتدای کار خود کتاب درسی است و بدانید که بهترین منبع می باشد زیرا طراح کنکور ملاکش کتاب درسی می باشد و از آن سوال طرح می کند پس یک داوطلب تجربی بهتر است که با کتاب درسی اُنس بگیرد .   از آنجایی که در کتاب درسی مطلب به صورت گنگ آورده شده است و همچنین به صورت نکته وار نیست و سوالات کنکور دانش آموزی را می طلبد که علاوه بر درک درست از مطالب، نکات ترکیبی و مقایسه ای آنها را بداند، لذا توصیه می شود که حتما از یک منبع کمک آموزشی خوب استفاده کنید . این منبع کمک آموزشی می تواند جزوه ی دبیرتان باشد یا جزوه ی هر دبیر دیگری و یا هر کتاب کمک آموزشی (مانند کتاب فاگوزیست جناب آقای دکتر  جوادی) .

دقت داشته باشید که یک منبع کمک آموزشی حتما داشته باشید در غیر اینصورت به مشکل جدی برخورد خواهید کرد . اینکه کدام منبع کمک آموزشی را استفاده کنید در مورد جزوات ما نمی توانیم اظهار نظر کنیم اما در مورد منابع کمک آموزشی توصیه می شود کتاب فاگوزیست دکتر جوادی را تهیه کنید. در بازار کتاب کمک آموزشی دیگری که مثل فاگوزیست بخواهد روی مطالب ریز شود و به صورت موشکافانه مطلب را بررسی کند موجود نمی باشد .

ب) منابع تستی : 

در مرحله ی دوم یادگیری نیاز است که داوطلب حتما از یک منبع تستی قوی استفاده کند. با توجه به اینکه در مقدمه ی این مقاله نیز ذکر شد سوالات سال به سال تغییرات شگرفی در سبک شان ایحاد می شود لذا شما باید از کتابی استفاده کنید که مطابق با تست های کنکور سراسری اخیر باشد و حتی سخت تر از آن !! تا آمادگی این را داشته باشید که اگر روزی تست ها سخت تر شدند سر جلسه ی کنکور غافلگیر نشوید (بودند بسیاری از دانش آموزان که در سر کلاس قوی ترین دانش آموزان بودند و در آزمون های آزمایشی قلمچی و سنجش درصد بالای ۸۰ بودند اما سر جلسه ی کنکور ۹۲ غافلگیر شدند) . با توجه به اینکه کنکور سراسری به صورت ناگهانی در روند سوالات خود جهشی ایجاد کرد انتشارات قوی که قبلا حاکم بودند (مانند خیلی سبز) از کنکور جا ماندند اما خوشبختانه سایر انتشارات ها کمی جنبیدند و کتابهای خوبی را تالیف کردند که تک تک بررسی می کنیم .

کتاب میکرو طبقه بندی گاج :

این کتاب که اولین کتاب تست به سبک کنکورهای اخیر است بسیار قوی نگاشته شده است . دقیقا با توجه به سبک کنکور ، به قیدها توجه ویژه ای شده است ، کلمات مهم و کلیدی کتاب درسی اهمیت ویژه ای در این کتاب پیدا کرده اند ، در گزینه ها از جملات طولانی استفاده شده است و دیگر مثل قبل ها تک گزینه ای نیستند . تست های شمارشی به همراه تست های مقایسه ای در این کتاب به وفور یافت می شود . از نظر هزینه هم می توان گفت ارزان ترین کتاب تست زیست شناسی می باشد . این کتاب ۲ جلد است که جلد اول شامل تست ها و  جلد دوم شامل پاسخ نامه ی تشریحی می باشد . این کتاب فاقد درسنامه می باشد و فقط در بخش هایی نکاتی را در قالب کادرهای توجه آورده است .  یکی دیگر از ویژگی های آن بررسی تمامی تست های سراسری داخل و خارج به همراه تست های آزمون های سنجش می باشد که باعث غنی شدن این کتاب از نظر تستی می باشد. همچنین در این کتاب به شکل های کتاب درسی توجه ویژه ای شده است . با این حال در این کتاب مانند همه ی کتابهای موجود در بازار غلط علمی وجود دارد که البته نظر شخصی مولف محترم این کتاب می باشد . 

کتاب نشر الگو :

این کتاب می شود گفت که دومین کتابی می باشد که تست هایش را با سبک جدید کنکور وقف داد .  این کتاب هم عینا توضیحاتش مانند کتاب گاج است اما در مواردی از کتاب گاج برتری دارد که قابل تامل می باشد برای مثال :

در این کتاب نسبت به کتاب گاج بیشتر و عمیق تر به جملات کتاب درسی پرداخته شده است. همچنین این کتاب تست هایش از نظر سختی کمی قوی تر از کتاب گاج می باشد و همچنین از نظر پوشش تست ها ، علاوه بر تمامی تست های سنجش ، سراسرس خارج و داخل ، تست های گزینه دو را هم پوشش داده که بسیار کمک کننده می باشد . اگر خاطرتان باشد جناب آقای جوادی بارها تاکید کرده که حتما یک داوطلب تجربی تست های زیست شناسی آزمون های آزمایشی را بررسی کند چرا که این موضوع باعث یادگیری نکات بیشتری می شود و از طرفی امکان دارد همان مولف آزمون آزمایشی شما در همان سال یکی از طراحان کنکور باشد !! و در صورت اتفاق افتادن این موضوع تست های کنکور سبکش برای شما غریبه نخواهد بود. از طرفی در این کتاب نکاتی در قالب کادرهای آموزشی آورده شده است که بسیار خلاصه می باشد و به عنوان یک درسنامه نمی توان از آن استفاده کرد و بیشتر روی متن کتاب درسی تکیه شده است . اما این کتاب ۲ مشکل دارد :

مشکل اول : در این کتاب غلط های علمی فراوانی دیده می شود که می تواند گریبانگیر دانش آموز شود . از طرفی نشر الگو در حال حاضر فقط برای سال دوم و سال سوم کتابهایش را بروز کرده است و پیش دانشگاهی بروز نیست و به عبارتی بدرد کنکور نمی خورد . در مورد کتاب دوم هم بگویم که این کتاب نسبت به کتاب سوم بسیار ضعیف نگاشته شده است و تفاوت چندانی با ورژن قبلی اش ندارد .

خیلی سبز :

همانطور که می دانید این کتاب اکم بی قید و شرط زیست شناسی ایران بود !! اما با سبک جدید سوالات از دور رقابت ها حذف شد چون تست هایشان تک گزینه ای بود و هیچ کمکی به دانش آموزان نمی کرد با این حال انتشارات خیلی سبز تصمیم به ویرایش کتابهای خود کرد که ۳ فصل اول کتاب سوم را ویرایش کرد . این ۳ فصل درسنامه دار شدند و تست هایشان به سبک تست های کنکور سراسری اخیر نگاشته شد . اما تست هایی که نگاشته شدند ضعیف می باشند و به قدرت تست های انتشارات گاج و نشر الگو نمی رسند. از نظر درسنامه همانطور که می دانید علت شهرت این انتشارات برای همین درسنامه هایشان بود . این کتاب از نظر مفهوم خوب کار کرده است اما سبک سوالات کنکور سراسری به گونه ای می باشد دانش آموز علاوه بر مفهوم باید نکات ترکیبی و مقایسه ای رو یاد بگیرن که در این کتاب کمتر توجه شده . اگر به سوالات کنکور سراسری ۹۳ نگاه کنید متوجه می شوید در بسیاری از سوالات هر گزینه از یک فصل می باشد !! و حتی از یک کتاب متفاوت !! . هر چند در این درسنامه ها نکات ترکیبی آورده شده است اما خیلی کم می باشند و نیاز کنکور را برطرف نمی کنند زیرا مولف مجبور بوده است برای جلوگیری از حجم زیاد کتاب درسنامه ها را فشرده تر بنویسد .  

توصیه ی جناب جوادی به شما :

کتاب کمک آموزشی : کتاب فاگوزیست یا هر جزوه ای که کامل باشد یا هر کتاب دیگری که صرفا درسنامه باشد.

کتاب تست : برای سال سوم : نشر الگو و برای سال دوم و پیش دانشگاهی انتشارات گاج

توجه !! توجه !!

دقت داشته باشید که کتابهای همایش زیست شناسی نشر دریافت برای جمع بندی می باشد و نمی توان از آن به عنوان یک کتاب کمک آموزشی و درسنامه استفاده کرد.

فیزیک

۲-۳۴۳۹ ۲-۳۴۴۱

شیمی

خیلی سبز

Shimi3-konkoor93 Shimi_Pish1konkoor932Shimi_Pish2-konkoor93

شیمی دومم مبتکران

———————————————————————————————————-

لازم بذکرست که کتابهای جدید ویرایش جدید منطبق با کتاب های کنکور ۹۵ باید باشند.

درحال حاضر تنها کتابی که منطبق و ویرایش جدیده زیست شناسی ۲ از خیلی سبزه

sig

138 دنبال این می گردید “بهترین منابع دروس تخصصی {تجربی}

 1. رشته تحصیلیم تجربی بوده و میخام همین رشته رو امتحان بدم.بیشتر تو درس ریاضی و فیزیک ضعیفم

 2. سلام استاد گرامی بنده ۲۵سالمه و لیسانس زبان انگلیسی دارم اما تصمیم جدی برای شرکت در کنکور سراسری۹۶رو دارم.هدف و علاقه زیادی برای این تصمیم دارم اما چون چند سال از مدرسه ام میگذره و از الان شروع کردم و زمان کمی تا کنکور مونده ترس و استرس دارم.نمیدونم تو این زمان کم چی بخونم که نتیجه دلخواهم رو بگیرم.لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. کمپل برای کسانیه که میخوان زیست بصورت عمقی و برای المپیاد بخصوص یاد بگیرند
   اما برای کنکور اگر وقت داشته باشی بخونی خوندنش خالی از لطف نیست اما اگر وقت نداری نه سمتش نرو

 3. سلام خسته نباشید
  من مطالب کتاب درسی زیست خیلی خیلی خیلی برام گنگه اونقد که نمیتونم از هم تفکیکشون کنم اما وقتی فاگوزیستو خوندم عالی فهمیدم چی به چیه تستای الگو رو که نمیتونستم بزنم الان سریع میزنم
  اما یه مشکلی هس اونم اینه که من کتاب درسیو گذاشتم کنار کلا درسنامه فاگو میخونم تست میزنم نکاتو مینویسم ولی همه میترسوننم میگن کتاب باید بخونی از این حرفا نمیدونم الان چیکار کنم من واقعن کتابو نمیدونم چی نوشته چرا نوشته خستم میکنه طوری که از زیست متنفر میشم با کتاب درسی انگاری آلرژی دارم به کتاب درسی

  1. سلام کتاب فاگو کامل هست
   توصیه من بهشما اینه که اول فاگو بخونید کامل یه دور بفهمید چیمیگه و با زیست اجین بشید بعد کتاب درسی خیلی راحت میتونید بخونید و حتی کاملترشم بکنید

 4. سلام.برای شیمی پیش نشرالگوبهتر هستش یاخیلی سبز؟معارف راه اندیشه یانشرالگویاخط ویژه گاج؟کتاب فقط آموزش خیلی خوب ریاضی وفیزیک کدوم کتاب هستش؟لطف میکنیدجواب بدید

 5. سلام.خسه نباشید.من به هر کتابفروشی میرم زیست سال چهارم فاگوزیستو ندارن و میگن چاپ نشده.چکار کنم؟؟؟؟؟؟

 6. سلام، میشههه راهنمایی کنید برای شیمی چه کتابی رو بخرم سردر گم شدم… مبتکران؟ فار؟؟ خیلی سبز؟…..

 7. سلام.
  لطفا راهنمایی کنید که از بین این سه کتاب کدوم برای درسنامه و تست شیمی بهتر هست.
  خیلی سبز یا گاج یا مبتکران؟
  ممنونم

 8. سلام خسته نباشید
  کتاب شیمی پیش مبتکران ایا چاپ ۹۵ تغییراتی داشته؟من چاپ ۹۴ رو دارم نیازی به خرید دوباره هست یا نه؟

 9. سلام ببخشید من سال صوم هستم و میخوام ازالان به طور جدی برای کنکور آماده بشم میشه بگید برای زیست،شیمی،ریاضی،فیزیک چه کتابایی خوبه من به جز شیمی بقیه دروس تخصصیمو ۲۰شدم اگه میشه کتاب شیمیو یه مقدار قوی تر بهم معرفی کنید
  باتشکر

  1. سلام
   خیلی خوبه که ازالان بفکر کنکور سال ایندت هستی
   تلاشتو بکن که درسهای سال سومتو عالی بخونی که نتیجه اش هم درخشان باشه برات

   کتاب نشر الگو و یا فار خوبه و قوی هستش سطحش

 10. سلام اقای محمدی من شیمی ۳ خیلی سبز گرفتم ولی دوم و پیش مبتکران به نظرتون همینا خوبه یا همه رو خیلی سبز استفاده کنم

 11. سلام به همه. یه مشکلی دارم موندم چیکار کنم اگه کسی می دونه خواهشا کمک کنه. روش درس خوندنم همیشه این جوری بوده که زیاد مرور می کنم و تا الانم نتیجه گرفتم با این روش. برای زیستم همین روش رو می خوام در نظر بگیرم. کتاب فاگوزیستو دارم و می خونم عالیه عالیه ولی به دلیل حجم زیادش نمیشه زیاد مرورش کرد و این برام مشکل ساز شده. از یه طرف می خوام زیستم رو زیاد مرور کنم از یه طرف نکات ترکیبی فاگوزیستو می خوام موندم چیکار کنم. خودم یه فکری به ذهنم رسیده به نظرتون خوبه.بیام برای هر فصل کتاب درسی رو بخونم بعد فاگوزیستو بخونم بعد نکات مهم فاگوزیستو به کتاب درسی منتقل کنم. این طوری دور دوم که می خوام اون مبحث رو بخونم هم متن کتاب درسی رو خوندم هم نکات فاگوزیستو که پاک نویس کردم. به نظرتون این کار خوبه؟

 12. سلام.
  به نظرتون پک زیست زیر خوبه؟ سوم هستم زیستمم خوبه و علاقه به زیستم بیشتر از تلگرامه!
  کتاب درسی_فاگوزیست_نشرالگو_دی وی دی استاد علی کرامت (یا پدرام فرهادیان بین این دوتا استاد موندم،
  دی وی دی های اقایه کرامت ۴۵۰۰۰ تومان، دی وی دی های استاد فرهادیان دویست هزار و خورده ای)
  من تجربه ی دی وی دی های استاد کرامتو دوم داشتم
  که نسبت به قیمتش بسیار عالی بود اما تنها تایم فیلماش ۴۵دقیقه بود، ولی قشنگ جا میندازن.
  اگه بخواید بینشون نمره بدید به هرکدوم چند میدید.

 13. سلام.استاد من یه سوال دارم که خیلی دنباله جوابش میگردم ولی پیدا نمیکنم.
  من توی شهرستانی زندگی میکنم که معلمامون اصلا کنکوری کار نمیکنن پ از نظر انگیزه هم هیچی.
  ایا خرید دی پی دی های موسسه ها به نظر شما جواب میده؟ با تمرین کتاب کمک درسی؟
  خسته نباشین @

 14. سلام استاد خسته نباشین.استاد من کلاس زیست رفتم جزوات استاد کرامت و اشکان هاشمی رو دارم لازمه کتاب فاگوزیستو تهیه کنم?لازمه درسنامه ی جدید بخونم یا همونارو فقط مطالعه کنم.ممنون میشم راهنماییم کنین سپاس فراوان

 15. سلام استاد وقتتون بخیر,من پیش هستم میخواستم بدونم میشه تست تالیفی زیست نزنم و بجاش تست کنکوربزنم لطفا راهنماییم کنین ممنون از لطفتون

   1. مرسی از لطفتون.ببخشید من یه سوال مهم دیگه هم داشتم من پشت کنکوری هستم و نمیدونم واسه تابستون باید چی بخونم و چند ساعت مطالعه داشته باشم الان ۱۰ ساعت میخونم میترسم زده بشم بعدا
    استاد لطف کنین راهنماییم کنین سپاس فراوان

 16. راستی استاد من کتابایی بهم رسیده از سال دوم تا پیش ازجمله مبتکران شیمی چاپ ۹۳ خیلی سبز زیست چاپ ۹۳ فیزیک گاج میکرو پیش چاپ ۹۰-۹۱ آیا لازمه که عوضشون کنم اگه لازمه چه کتابایی بگیرم من برا زیست گاج نقره ای جامع دارم به نظرتون فاگو بگیرم در کنارش؟شیمی خیلی سبز آیا درسنامه داره یا نه؟اصلا درسنامه نیازه واسه شیمی؟یا کتاب کافیه؟لطفا سریع تر جواب بدید خیلی واجبه تشکری فراوان

  1. سلام اول درمورد ساعت مطالعتون که باید بگم اهسته وپیوسته خیلی بهتر از بی نظمی هست پس کم کم ساعت مطالعتو بیار بالا
   درخصوص کتاب ها بله باید بروز بشن بعضی کتاب ها چون شیمی پیش درسال ۹۴تغییرات زیادی داست
   شیمی سال دوم بعضی قسمت ها تغیراتی داشت
   زیست گاج نقره ای برای شروع خوب هست پلی کافی نیست ونشرالگو پیشنهاد میشه..کتاب فاگوزیست عالی هست اما خجیم و وقت گیر اگر پایه خوبی در این درس دارید نیازتونو با تست های خوب نشرالگو رفع کنید.
   بله کتاب های شیمی صددرصد باید مطالعه بشن ، فیزیک بعضی قسمت ها نیاز ب مطالعه کتاب داره ، حل تمارین ریاضی و فیزیک‌داخل کتاب الزامی هست.
   شیمی خیلی سبز عالیه و‌درسنامه هم داره و تست فار مکمل خوبی برای شیمی هست.اگر جزوه خوبی ندارید درسنامه برای شیمی لازمه
   موفق باشید

   1. این کتاب بیش از اندازه فرمول معرفی نکرده به نظرتون ؟! یه جورایی حافظه محور ؟! ببخشید استاد برای کسانی که جزوه زیست مناسب در اختیار ندارن چی معرفی میکنید ؟

  1. سلام اگه سال دومی فاگو عالیه ولی اگه کنکوری هستی چون وقت کمه نشر الگو یا خیلی سبز که من از الگو خیلی بیشتر خوشم اومد

  2. سلام فاگوزیست خیلی خوبه من نداشتم تهیه کردم برای سال سوم و در اولین ازمون ۵۰زدم و فقط یک فصلشو تونستم بخونم و فصل ۲ نخوندم مطمعنم اگه خونده بودم ۱۰۰ میزدم….به نظرم تهیه کنید فرقی نداره فارغ هستید یا دانش اموز…من هر فصلشو در ۳ساعت میخونم…باید روش خوندنشو یادبگیرید
   منبع تستی هم به نظر من الگو عالیه..اینکه میگم عالیه واسه این هست که با فاگوزیست کاملا مچ هست و مکمل هم هستن….
   موفق باشید

  3. slm
   ب نظر من اگه تو فاگوزیستو بخونی تو کنکور ک سهله المپیادم میتونی ۱۰۰ بزنی واقعا کتاب جامع و خوبی موفق باشی خیر پیش

 17. دوستان سلام من یک سری کتاب خوب کنکوری بهتون معرفی میکنم البته برای رشته تجربی
  برای دروس عمومی فقط میکرو طبقه بندی گاج
  برای فیزیک اگر درسنامه میخواین انتشارات جوکار و برای تست فقط نشر الگو
  برای شیمی خیلی سبز و انتشارات فار
  برای زیست اگر درسنامه میخواین کتاب اقای سلیمان محبی و برای تست گاج و نشر الگو
  برای ریاضی هم خیلی سبز یا مهروماه

 18. سلام خسته نباشید ببخشید من سوم تجربى هستم و براى فیزیک کتاب سیر تا پیاز گاج رو خریدم به نظرتون براى امسال خوب و کافیه ؟؟و اگر سال دیگه کتاب میکرو گاج رو کار کنم خوبه و دیگه نیازى نیس امسال این کتاب رو تهیه کنم ؟

  1. اگه میخای تو کنکور فیزیک بزنی فقط از گاج نقره ای استفاده کن خیلی جواب میده من خودم با گاج نقره ای از منفی به ۴۰-۵۰رسیدم

 19. آقای محمدی شما به نسیم گفتین باید عوض بشه ، ای وایی یعنی زیست گاج جامعمو باید عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟چه قدر بد؟؟؟
  عوض نکنم خیلی ضرر میکنم؟؟؟
  مثلا برم سال سوم که عوض شده یه کتاب دیگه بخرم؟؟

 20. سلامی دوباره…من یسری کتاب دارم ک از دوستای کنکوری سال پیشم بهم رسیده …..الان میتونم اونارو استفاده کنم یا باید جدیدشو بخرم….و ی سوال کوچولو دیگ….بالاخره برا زیست کدومشون خوبه بابا بخدا خنگ شدمممممممممم

 21. سلام میشه یه کتاب واسه فیزیک۳معرفی کنید که درس نامه خوبی داشته باشه؟
  میکروطبقه بندی گاج درسنامه داره؟

 22. سلام آقای محمدی
  برای شیمی۲ کدوم از کتابهای مبتکران معرفی میکنید؟ درسنامه مبتکران،تکمیلی مبتکران یا تک جلدی واجب مبتکران

 23. سلام
  من ی کتاب مرور زیست میخام ک کامل باشه بنظر شما همچین کتابی هست؟ اقای جوادی همچین کتابی چاپ نکردن؟

 24. سلام اقای محمدی
  ببخشید برای زیست من نشر الگو رو بگیرم و به جای کتاب درسنامه هاشو بخونم و تست ها شو بزنم می تونم به ۹۰ برسونمش؟
  ممنونم

 25. سلام اقای محمدی من تمام کتابی رو که برای عمومی و تخصصی تجربی معرفی کردین تهیه کردم به عیر از چندتا که هنوز چاپ نشدن برای زیست ۲وپیش که انتشارات گاج معرفی کردین کتابی جامع بود گاج برای زیست ۲و پیش کتاب جدانداره
  لطفا راهنماییم کنین ممنون

 26. سلام اقای محمدی.استاد معلمان مدرسه ما زیاد خوب نبودند.منم الان سال دوم هستم رشته تجربی هستم.اگه میشه منابعی برای یادگیری دورس که درسنامه های کامل و قابل فهم داشته باشند معرفی کنید.من خودم فعلا به تست کار ندارم نمیدونم نظر شما چیه؟فقط میخوام کتابها درسنامه های خوب داشته باشد لطفاکنید معرفی کنید.در ضمن میخواستم بدونم رو چ درسایی باید تو تبستون روشون بیشتر تمرکز کرد؟؟؟مرسی و ممنون بابت راهنماییتون

 27. سلام من کتابهای خیلی سبز دوم و سوم رو دارم والان دارم میرم سوم می خواستم بدونم این کتاب ها رو بخونم یا کتاب های گاج و فاگو زیست رو تهیه کنم

 28. من الان زیست چاپ ۹۳ خیلی سبز را دارم هر ۳ سال را باید تغییرشون بدم مثل اینکه پیش تغییر نکرده
  نظرتون چیه همین هارا بخونم و تست هاشون را از چاپ جدید گاج بزنم اخه خیلی سبز درسنامش خوبه

 29. سلام من برای زیست خیلی سبز گرفتم هم برای دوم هم برای سوم می خواستم بدونم چی کار کنم همینو بخونم یا چی کار کنم.

 30. سلام من امسال میرم پیش والان زیست سوم رواز روی درسنامه خیلی سبزمیخونم بعدتستای اون باتستای کتاب گربه رومیزنم.الان لازمه کتاب نشرالگو رو بخرم؟؟؟؟؟

 31. با عرض سلام و خسته نباشید.براى ریاضیات جامع خیلى سبز میخام بگیرم منتظر چاپ جدیدش بشم یا همین ۹۳ رو بخرم؟فرق زیادى دارند؟؟؟

 32. سلام من کتابامو از سایت آموزش و پرورش یا همون انتشارات مدرسه دانلود کردم،باید کتابای سالی واحدی رو بخونم یا ترمی واحدی که پیش دانشگاهی داره؟منظورم اینه که باید کتابای سال چهارم رو بخونم یا همون پیش کافیه؟بعد همون کتابای سال ۹۳-۹۴ خوبه یا تغییرات داشته؟ممنون

 33. سلام.من براى ریاضى مهر وماه دارم اما متوجه نمیشم.با توجه به اینکه پایه ى ضعیفى تو ریاضى دارم ,خیلى سبز جواب میده؟

 34. اقای محمدی تمام کتاب های من چاپ ۹۳ هستش میخواستم بدونم تغییرات کتب درسی توشون اعمال شده

 35. من فیزیک گاج نقره اى پایه چاپ ۹۱ و پیش چاپ ۹۲ رو دارم.عوضشون کنم؟ اخه نمیتونم عین همونارو دوباره بخرم.میشه یه کتاب دیگه معرفى کنین.

 36. من مىخام با برنامه شما پیش برم.از یه طرف میگین کتاب هایى که منطبق با کنکور ۹۵ هست رو تهیه کنیم, از یه طرف هم میگین مردادماه کتاب هاى منطبق با کنکور۹۵ میاد.حالا من چیکار کنم؟؟؟

  1. اگر گزینه دو شرکت میکنید
   برنامه ریزیش روی سایت گذاشتیم دانلود کنیدش
   نگاه کنید کتاب های درسی تغییر کرده و کتاب های کمک اموزشی باتغییرات جدید مرداد -شهریور توبازار میاد
   حالا تهیه کردنش باخودتونه

   1. یعنی ما باید تا مرداد صبر کنیم؟؟؟؟؟؟؟اینطوری ک از برنامه عقب میمونیم.اگرم کتاب نداشته باشیم ک فایده ای نداره.

    1. سلام خیر میتونید کتابهای جدید تهیه کنید.
     توی سایت قلم چی و گزینه دو هم تست میذارند براتون میتونید ازاون استفاده کنید فعلا.
     ولی بجز زیست و شیمی پیش میتونید تهیه کنید سال سوم زیستش امادست البته

 37. خدا خیرتان بدهد با این همه روحیه که به ما میدهید
  اگه الان من کتاب بگیرم چاب ۹۳-۹۴ شما خودتان تغییرات کتاب هارا اعلام میکنید تا ما وارد کنیم

 38. سلام این منابعی که ذکر کردید حتی برای کسانی که از پایه هم ضعیفن ولی بخوان درس بخونن کارایی داره؟واینکه کتاب های کانلی عستن که بتونن واقعا تو اون درس کمک کنند

 39. سلام میشه لطفا یه کتاب خوب واسه شیمی پیش و سوم
  که همراه با درسنامه باشه بهم معرفی کنین ؟؟خیلی سبز درسنامه نداره !

  1. عربی و دینی فیزیک و زیست تغییراتی داشتند فعلا
   هنوز مشخص نیست که ایا باز کتابها تغییراتی خواهند داشت یاخیر
   به همین دلیل شما دوستان میتونید. فعلا تابستون ازروی کتاب های خودتونو بخونید تا در طی تابستون لیست کامل کتابهای تغییرکرده دراختیارتون بذاریمو بگیم که ایا لازمه جدید تهیه بشه یاخیر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز امنیتی *