آخرین خبرها

دانش اموز شو

دانش اموز شو:اگر دراین صفحه حضور دارید پس قصد دارید یک یادگیرنده موفق باشید.

دانش اموز شو چیست؟

دانش اموز شو دوره ایست برای تواند سازی مهارت های یک دانش اموز خوب بودن.شاید برایتان سوال باشد که مگر دانش اموز بودن نیز مهارت میخواهد؟ صحبت های سیدعاصم محمدی در ادامه درخصوص مهارت های لازم دانش اموزی میخوانیم:

سیدعاصم محمدی تعریف میکنه: همیشه وقتی صحبت از اموزش و مدرسه و مهارت میشه ،همه میگن که مدارس ایران بدرد نمیخوره و خارج اموزش اینحوریه ژاپن به دانش اموزاش مهارت یاد میده امریکا کار وشغل یاد میده وفلاند یا المان دانش اموزاشو خلاق بار میاره و کلی از این حرفا ، ونهایت صحبتشون هم اینه که مدارس ایران بدرد نمیخوره.

اما من همیشه میگم درسته که توی مدارس ایران ساختار اموزشی بعضی جاها ایراد داره و کتب درسی ما مطابق روز نیست ما توی مدارس مهارت و کار و زندگی اجتماعی یاد نمیدیم ، اخلاق اجتماعی نمیتونیم خوب به دانش اموز منتقل کنیم ، درست!همه ی این ها درست!خب راهکار چیه؟باید بعنوان معلم ، اولیا ، مشاور ، وحتی دانش اموز دست روی دست بزاریم که درست بشه؟بیان برامون درستش کنند؟

تونی بوزان میگه:

وقتی ندونی مغز چطوری کار میکنه،چطور میخوای بهش چیزی یاد بدی؟

باید از خودمون شروع کنیم.

باید خودمون دست بکار بشیم ومهارت های لازم یاد بگیریم
، دانش اموز بودن یعنی یادگیرنده خوب بودن ، یعنی مهارت شغلی داشتن ، یعنی بلد بودن مهارت های زندگی ، مدیریت زمان ، اخلاق اجتماعی ، وحتی استفاده درست از تکنولوژی ، بچه های فلان شهر تونستن به المپیاد راه پیدا کنند ، بچه های یه مدرسه معلمشون از یه روش خاص برای اموزش استفاده میکنه.

خب چون من دراین مدرسه متوسط یا معلمی پیر که درانتظار دوره ی بازنشستگی خودش بوده و اموزش درستی دیگه نمیده (بخصوص در دوره ابتدایی که مهمترین دوره ی تربیتی و اموزشی هستش زیاد مشاهده شده)

پس بهتره خودمون دست بکار بشیم و مهارت های لازم برای اینکه چگونه یک اموزش گیرنده خوب باشیم؟چگونه یک دانش اموز خوب/معلم خوب/مشاور خوب باشیم یادبگیریم.

دانش اموز شو دوره ای برای ارتقا و افزایش سطح کیفی دانش و مهارت لازم یادگیری های تحصیلی و اجتماعی و زندگیست.

همه چیز درباره ی دانش اموز شو:

دانش اموز شو دوره ای برای یادگیری مهارت های لازم ویژه دانش اموزان بوده که بتوانند باتوجه به تغییرات سیستم و کتب اموزشی در هر سال و همچنین پیشرفت تکنولوژی در سالهای اخیر خود را بروز کنند.

در دانش اموز شو تمامی مهارت های خاص دانش اموز حرفه ای بودن را اموزش میدهیم.

اموزش های لازم و مهارت های مورد نیاز هر یادگیرنده ی حرفه ای در قالب دوره های اموزشی پادکست ها و فایل های اموزشی تهیه و تولید شده که میتوانید در انتهای صفحه به رایگان دانلود نمایید.

از دیگراهداف مهم دانش اموز شو داشتن مدرسه ای کیفی و خوب برای یادگیری مهارت های اجتماعی و درسهای زندگی بوده و معلمان و مدیران نیز درصورتی که تمامی دانش اموزان این مهارت ها را فرابگیرند میتوانند بازده کیفی و خروجی عالی برای کارنامه کاری خود و دانش اموزان رقم بزنند.

متد های استفاده شده دراین طرح از بروز ترین روش های دنیا بوده که البته بارویکرده ایرانی یعنی متناسب با محیط و فرهنگ اموزشی خاص دانش اموزان ایرانی همره است و این صفحه دایم درحال بروز رسانی بوده تا تازه ترین تغییرات در آن برای استفاده لازم شما معلم و مشاور و دانش اموز گرامی در اختیارتان قرار گیرد.

همانطور که اشاره شد از بروز ترین متد های اموزشی که متناسب با فرهنگ و سیستم اموزشی کشور و تغییرات متناسب با دانش اموزان ایرانی در این فایل ها اموزش داده شده است.

مبلغ سرمایه گذاری این دوره: مبلغ سرمایه گذاری شما در این دوره تا زمانی که وضع اموزشی و مشاوره ای کشور متحول شده و تغییر کند رایگان بوده تا همه بتوانند بااستفاده از این فایل ها درراستای ارتقای مهارت های مشاوره ای در سراسر کشور بکوشند.

اهداف این دوره:

 • ارتقای مهارت های اموزشی
 • افزایش سطح کیفی مطالعه دانش اموزان
 • افزایش راندمان بالای دانش اموزان
 • یادگیری مهارت های زندگی
 • یادگیری مهارت های اجتماعی و تعامل
 • مقابله با اختلالات یادگیری
 • درمان اختلالات یادگیری سنین و دوره های مختلف از ۲سالگی تا ۲۲سالگی
 • مقابله با استرس
 • مقابل با عدم تمرکز
 • سو رفتار های اجتماعی
 • مهارت های برقرار ارتباط با مدرسه و محیط
 • هماهنگی لازم برای مدیریت زمان بین مدرسه و کلاس ها
 • و…..

جهت شروع سرمایه گذاری برروی خود و یادگیری مهارت های مشاوره برروی هریک از مطالب زیر کلیک کنید. دانش اموز شو

دروس این دوره:

اموزش مطالعه دروس:

نحوه مطالعه زیست شناسی شیمی ریاضی فیزیک ادبیات عربی زبان انگلیسی معارف

افزایش تمرکز

هماهنگی دروس مدرسه با ازمون و کلاس

برنامه ریزی شخصی ویژه دانش اموزان غیر کنکوری

برنامه ریزی شخصی ویژه دانش اموزان کنکوری

برنامه ریزی شخصی ویژه دانش اموزان متوسطه اول و ابتدایی

آموزش مدیریت زمان (ویژه دانش اموزان)

کدام ازمون:قلمچی /گزینه دو/گاج/سنجش؟

معرفی بهترین منابع درسی

ایا در ازمون شرکت کنم؟ویژه تمامی دانش اموزان دوره اول و دوم متوسطه و کنکوری

خواب:راهکار های مدیریت ساعت و زمان خواب زیاد

راهکار های افزایش تراز و درصد درس ها درازمون

آموزش جامع صفر تا صد برنامه ریزی