آخرین خبرها

شرایط مشاوره دانش اموزان نظام

کنکور ۹۷ ثابت کرد که حجم بالای شرکت کننده ها در ازمون که اکثریتشون خواستار رشته های تاپی مثل سه رشته ی پرطرفدار پزشکی دندان و دارو و مابقی دانش اموزانی که درصدد استخدام و بدنبال رشته هایی که بازار کار اماده ای مثل پرستاری و مامایی داشته هستند باتوجه به سختی کنکور و رقابت شدید بین داوطلبین همواره دستیابی به کنکور را سخت و دشوار کرده اما ایا این سختی به معنای عدم توانایی دانش اموزان متوسط در کنکور است؟

قطعا جواب خیراست.چون کتاب ها وکلاس های مختلف همواره به دانش اموزان برای پاسخگویی به سوالات سخت و مشکل وهمچنین ازمون های مختلف برای رسیدن به تراز و رتبه مناسب و سطح قابل رقابت در بین دانش اموزان به کمک داوطلبین کنکور شتافته اما سوالی که همواره پیش می اید اینست که چرا اکثر دانش اموزان نتیجه نمیگرند؟

ویس زیر درخصوص اینکه چرا هر تلاش میکنیم نتیجه نمیگیریم گوش کنید.(وِیس زیر غیر تبلیغاتی است).ویس زیر بخش از فایل صوتی ویژه ی چرا پیشرفت نمیکنیم است. جهت دریافت نسخه کامل آن اینجا کنید.

خدمات مشاوره ای ویژه دانش اموزان نظام قدیم:

مشاوره و برنامه ریزی تخصصی ویژه ی هردانش اموز متناسب با سطح علمی شما همراه با نظارت مستقیم و مستمر
برنامه ریزی تخصصی برای استارت از صفر ویژه ماه های پایانی کنکور ویژه ی شما دانش اموزانی که از میزان تسلط خود بر مباحث راضی نبوده ویا انجور که باید و شاید نتوانستید به مباحث به طور دلخواه خوده مسلط شوید.

دربرنامه ریزی ویژه دانش اموزان فارغ التحصیل در ماه های پایانی مطالب بصورت گزینشی انتخاب شده وسعی میشود که درسها مطالب در زودترین و سریع ترین حالت ممکن به تسلط کافی رسیده و وارد فاز دوم مطالعه یعنی مرور و جمع بندی شویم.فایل صوتی زیر نمونه ای از برنامه ریزی های ویژه ی دانش اموزان فارغ التحصیل است که میتوانید انرا گوش کنید.

سوال:چرا فایل صوتی برنامه ریزی؟مگر برنامه ریزی بصورت مکتوب نباید باشد؟ درپاسخ به این سوال باید گفت که از مزیت ها و ویژگی های برنامه ریزی سیستم مشاوره تخصصی استاد محمدی اینست که در فایل های صوتی به راحتی میتوان در باره ی نحوه ی مطالعه دروس روند تست زدن نوع خواندن و… نیز مشاوره ارایه داد نه اینکه صرفا با ارایه یک فایل PDF خط کشی شده برنامه ریزی کرد.

در طول پروسه مشاوره و برنامه ریزی همواره توسط یک کارشناس تخصصی یادگیری مطالعات شما بصورت شبانه چک خواهد شد و هرشب نیز شما موظف هستید تا گزاش خود را از طریق پیامک ارسال کنید.علاوه بر این نیز یک شب درمیان نیز با تماس های تلفنی جلسه مشاوره کوتاهی نیز برای رفع اشکال برای شما برگزار خواهد شد تاعلاوه بر چکینگ و نظارت شبانه ایرادات و مشکلات و مطالب درسیتان نیز برطرف شود.

درطول هفته نیز جلسات مشاوره اختصاصی ویژه بااستاد محمدی نیز بصورت جداگانه خواهید داشت تا به ارزیابی و بررسی و تحلیل عملکرد مطالعه ای شما پرداخته تا از مشکلات و دلایل شکست و عدم موفقیت شما در سالهای گذشته نظیر کم تست زدن و کند خوانی و بی انگیزگی و بی برنامگی جلوگیری شود.

هزینه مشاوره وبرنامه ریزی:

حقیقت این است که مشاوره و برنامه ریزی هزینه نیست سرمایه گذاریست. سرمایه گذاری برای اموزش دیدن برای یادگرفتن انکه چگونه مطالعه ای نتیجه بخش داشته باشیم برای ان که کسی به ما بگوید که ایا راهی که میرویم درست است یا خیر! حتی رییس جمهوری یک کشور نیز درکنارش چندین مشاور برای راهنمایی و اطمینان از اینکه ایا راه درست است یا خیر درکنارش هموراه دارد. مشاوره و برنامه ریزی درواقع فرمان اصلی هدایت ماشین شماست شما ممکن است نزد خیلی از بزرگان کنکور کلاس بروید جزوات عالی داشته باشید بگذارید جور دیگر بگویم که شما سوال کنکور که هیچ جواب کنکور را نیز داشته باشید باید کسی درکنارتان باشد تا به شما بابرنامه ریزی و مشاوره راهنمایی کند که چگونه این جواب هارا بخوانیدو یادبگیرید نه اینکه فقط یکسری اعداد حفظ کنید این نشان دهنده اهمیت مسله مشاوره و برنامه ریزی است که شما درطول هفته و ماه ممکن است ۵۰۰-۷۰۰هزار تومان خرج کلاس کنید و تا خوده کنکور چندین ماه این هزینه را داشته باشید اما درنظر نمیگیرید که وجود یک مشاور برای جمع بندی این مطالب درکنارهم چقدر حایز اهمیت میتواند باشد. حال انکه نیازی نیست شما تاخوده کنکور نیز مشاوره دایمی داشته بشید بلکه میتوانید ماه به ماه پرداخت هزینه کرده و صرف ۳ تا چهار ماه تمامی نکات و مطالب اموزشی برنامه ریزی و غیره را بیاموزید و انکه با نظارت شبانه مستقیم و منظم و مستمر از راهی که میروید اطمینان حاصل کنید.


چنانچه هنوز مطمعن نیستید میتوانید یک جلسه مشاوره رایگان ۱۵ دقیقه ای با استاد داشته باشید.

جهت فرم پیش ثبت نام زیر را پرکنید و منتظر تماس ما باشید.

ثبت نام

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره ی... سید عاصم محمدی

سیدعاصم محمدی مربی انگیزشی مشاور و برنامه ریز برتر کنکور مربی کارشناس برنامه های اموزشی و تحقیقاتی محقق و و پژوهشگر اموزشی وتحصیلی با بیش از صدها فایل های صوتی، مقالات تالیفی کنکور در زمینه های اموزشی، مطالعاتی و….و مبتکر روش های نوین برنامه ریزی درقالب برنامه های جمع بندی کیفیتی در زمانی کوتاه برگزار کننده همایش های موفقیت تحصیلی ،برنامه ریزی و پشتیبانی در کنکور در مدارس نمونه و موسسات بزرگ سطح کشور

همچنین این مطلب را مطالعه کنید.

شرایط مشاوره دوازدهم

ویس زیر درخصوص اینکه چرا هر تلاش میکنیم نتیجه نمیگیریم گوش کنید.(وِیس زیر غیر تبلیغاتی …

یک نظر

  1. جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز امنیتی *