آخرین خبرها

رتبه لازم در سهمیه ایثارگران برای پزشکی

داوطلبان کنکور سراسری تمام تلاش خود را می‌کنند تا در دوره انتخاب رشته بتوانند انتخاب رشته دقیق‌تری داشته باشند شانس قبولی آنها بالا برود. این کارها می تواند شامل مشاوره تلفنی، مشاوره حضوری، و یا جستجوی آخرین رتبه های قبولی سالهای گذشته باشد.

یکی از رشته‌هایی که همواره آخرین رتبه سوال برانگیز بوده است رشته پزشکی است . داوطلبانی که سهمیه ایثارگران دارند بیش از بیش به دنبال آخرین رتبه قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی هستند.

سهمیه ۵ درصدی دو سال است که در کنکور سراسری اعمال می شود و داوطلبان بسیاری به دنبال آخرین رتبه قبول شده با اعمال سهمیه ۵ درصدی هستند. در این جا نمونه کارنامه هایی از سالهای گذشته در اختیارتان قرار می دهیم تا نمره آخرین فرد قبولی را مشاهده کنید.

قبل از قرار دادن کارنامه ها باید بگوییم جهت مشاوره و یا هر پرسشی که در رابطه با رشته های پزشکی پیراپزشکی و رشته های داروسازی و دندانپزشکی دارید میتوانید با شماره تلفن های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

نام رشتهنام واحدنمره آخرین فرد قبولی (تراز)
پرستاریتهران۸۰۷۰
پرستاریکرج۸۰۳۵
پرستاریمشهد۷۹۰۷
ماماییاستهبان۶۹۰۳
ماماییارومیه۶۸۵۹
ماماییارسنجان۶۸۳۲
ماماییآبادان۶۷۷۸
علوم ازمایشگاهیاراک۷۵۰۱
علوم ازمایشگاهیظرفیت خودگردان  ساری۷۱۵۳
اتاق عملمشهد۷۴۷۷
اتاق عملارسنجان۷۴۷۲
اتاق عملیزد۷۳۶۵
اتاق عملارومیه۷۱۹۸
پزشکینجف اباد۹۷۰۹
پزشکییزد۹۷۰۲
پزشکیکرمان۹۶۷۹
پزشکیشاهرود۹۶۷۰
دندانپزشکیبروجرد۹۶۹۷
دندانپزشکیظرفیت خودگردان تهران۹۶۸۱
دندانپزشکیظرفیت خودگردان شیراز۹۶۴۱
داروسازیایت ا..املی۹۳۷۱
داروسازیدامغان۹۳۳۲
داروسازیظرفیت خودگردان تهران۹۳۲۵

در این مقاله میخواهیم سهمیه ۵درصدی ایثارگران که برای جانبازان زیر ۲۵ درصد , رزمندگان با حداقل ۶ ماه سابقه داوطلبانه و همسر و فرزندان آن ها که در کنکور ۹۸ تاثیر میگذارد را بررسی کرده و بر اساس تجربیات خود در سالهای پیشین میزان تاثیر سهمیه ۵ درصدی ایثارگران در رتبه قبولی , انتخاب رشته و شهریه دانشگاه ها در کنکور سراسری را بررسی کنیم. پس از خواندن این مقاله توصیه میکنیم مقاله تاثیر سهمیه ایثارگران در انتخاب رشته کنکور سراسری را هم مطالعه کنید.

درباره ی... ACADEMYADMIN

همچنین این مطلب را مطالعه کنید.

قوانین و مقررات

مقررات و وظایف :همواره درنظر داشته باشید که ثبت نام هردانش اموزی در مشاوره و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز امنیتی *