آخرین خبرها

سید عاصم محمدی

عاصم محمدی روان شناس ،محقق  ،نویسنده و مولف کتب برنامه ریزی و مشاوره ای و مشاور تحصیلی

سید عاصم محمدی تنها مشاور تحصیلی کشور است که سایت مشهور ویکی پدیا که در حال حاضر پنجمین سایت برتر جهان است، بیوگرافی او را به  زبان لاتین ( این لینک ) منتشر کرده است.

همچنین سایت گوگل که برترین موتور جست و جو بوده با جستجوی نام عاصم محمدی رتبه نخست وبالاترین لینک خود را به وی اختصاص داده است.

 کارشناس برنامه های اموزشی و تحقیقاتی محقق و و پژوهشگر اموزشی وتحصیلی بوده که چند کتاب نیز در زمینه ی سبک و مدیریت زندگی و برنامه ریزی تحصیلی و نظریه و سبک های یادگیری در دست چاپ دارد.

عضویت جامعه جهانی علمی پژوهشی یوسرن ازجمله افتخاراتی است که کمتر مشاوری به این مقام نایل امده و اولین عضو مشاور تحصیلی این مجموعه ست.

تحصیلات
پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، او در رشته روانشناسی در دانشگاه تحصیل کرد و در همان زمان به تحصیل در رشته های مترجمی زبان انگلیسی، مدیریت بحران،امداد و نجات، و چندین رشته دیگر پرداخت.

پس از اتمام روانشناسی در مقطع ارشد، او اولین مرکز آموزشی تخصصی مشاوره ی تحصیلی را در سایت مجموعه به جهت دسترسی عموم افراد کشور راه اندازی کرد.

فعالیت ها
سید عاصم محمدی مشاور و روانشناس آموزشی  پس از راه اندازی اولین مرکز مشاوره تخصصی، اقدام به تولید پادکست های  مشاوره و برنامه ریزی و راه زندگی شیوه ی زندگی و مثبت اندیشی و انگیزشی کرد.هدف او استفاده تمام دانش اموزان در سطح کشور از خدمات مشاوره حرفه ای بدون هیچ مشکل و یا نگرانی مالیست. بنابراین اکنون همه دانش آموزان می توانند از سایت مرکز مرکز مشاوره استاد محمدی بصورت رایگان استفاده کنند و از خدمات مشاوره ای برنامه ریزی، برنامه ریزی آموزشی، از بین بردن عادت ها، افات و مشکلات تحصیلی استفاده کنند.

همچنین بادرخواست بیشماری از مخاطبان و با همکاری و بسایت اپارات به تولید محتوای مشاوره ای و اموزشی و برنامه ریزی بصورت تصویری نیز پرداخته تا دانش اموزان این مرز و بوم بتوانند بیشتر  و بصورت حرفه ای تر از خدمات اموزشی بهره مند شوند.

با بیش از صدها فایل صوتی , وبیش از ۳۰۰۰ دقیقه پادکست مشاوره ای، مقالات تالیفی کنکور در زمینه های اموزشی، مطالعاتی و….و مبتکر روش های نوین برنامه ریزی درقالب برنامه های جمع بندی کیفیتی در زمانی کوتاه بوده که همواره منجر به برنامه سازی و برنامه ریزی فرد به فرد هردانش اموز به صورت شخصی است.

استاد سید عاصم محمدی با راه اندازی و تولید محتوای مشاوره ای و پادکست های برنامه سازی با هدف بهره مندی تمامی اقشار جامعه در سطوح مختلف تحصیلی از نعمت و خدمات مشاوره ی حرفه ای بهره مند شوند.

در ادامه بخشی از فعالیت ها و سابقه ی کاری استاد محمدی را میبینید:

  • روانشناس و مشاور اموزشی
  • کارشناس اموزشی و برنامه ریز تحصیلی
  • بنیان گذار مجموعه کلینیک های مشاوره ای اکادمی مشاوره
  • مشاور تحصیلی و برنامه ریز تحصیلی و کنکور
  • اجرای بیش از ۲۰۰۰۰نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (درشهر های مختلف همچون تهران مازندران هرمزگان و …)
  • تولید بیش از ۴۰۰۰۰نفر ساعت پادکست های اموزشی و مشاوره ای و برنامه ریزی
  • نگارش بیش از ۶۰ مقاله آموزشی
  • تدارک واماده سازی و تولید بیش از صد ساعت دوره آموزشی غیر حضوری
  • مشاور وبرنامه ریز و مربی شماری از دانش اموزان برتر کشور

برگزار کننده همایش های موفقیت تحصیلی ،برنامه ریزی و پشتیبانی در کنکور در مدارس نمونه و موسسات بزرگ سطح کشور

برگزاری همایش در شهر ها و استان های مختلف کشور نظیر تهران-فارس -گیلان-بندرعباس-بندرقشم-بندرلنگه و….

پذیرش مشاوره و برنامه ریز خصوصی و پشتیبانی برای تمام دانش آموزان کشور.

بسیار خوشحالیم که از اکثر استان های کشور تاکنون بیش از چندهزار دانش آموز داشته ایم.

لیست کشورهایی که افتخار داشتن دانش آموز از این کشور ها را داشته ایم:

مالزی-ایتالیا-ترکیه-باکو-دبی-قطر- بلاروس-انگلیس – کویت – امارات متحدعربی – قزاقستان – آلمان

مااین افتخار را داریم تا جز اولین نفرانی باشیم که برنامه ریزی ها و مشاوره های رایگان را برای دانش اموزانی که به دلیل عدم شرایط مالی و مناطق محروم که توانایی دسترسی به مشاور و خدمات اموزشی رایگان را ندارند.

بتوانیم باتولید فایل های صوتی برنامه ریزی منطبق باازمون های ازمایشی  قلم چی و گزینه دو بهمراه مشاوره های اختصاصی ویژه هر ازمون و برنامه ریزی برای تمامی دانش اموزان را ضبط و بطور رایگان دراختیار شما بگذاریم.

اکادمی مشاوره سیدعاصم محمدی

مرکز تخصصی مشاوره ای به وسعت تمام کشور